شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

رکورد تولید لوله های نفتی در کشور شکسته شد

به گفته مدیر عامل واحد صنعتی لوله گستر اسفراین زیر مجموعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تا آذر ماه سال جاری بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ تن انواع لوله های بدون درز ( مانیسمان ) جداری و جریانی که در چاه ها و شبکه های انتقال نفت ، گاز و پتروشیمی کشور استفاده می‌شود به صورت ۱۰۰% داخلی و در شرایط تحریمی ساخته شده است که جهش تولیدی ۷۰ درصدی نسبت به میزان ۹۲۰۰ تن سال گذشته را شاهد بوده ایم .

مازیار زند افزود : با توجه به برنامه ریزی انجام شده در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تامین لوله های مورد نیاز صنایع نفت و انرژی کشور با جهش تولید کیفی و کمی به صورت تمام وقت در این واحد تولیدی در دست انجام است که در شرایط فعلی موجب صرفه جویی ارزی دهها میلیون یورویی شده است.

به گزارش ایدرو نیوز به نقل از روابط عمومی لوله گستر اسفراین ، زند افزایش حجم تولید، تعامل بیش از پیش با فعالان و مجریان صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ، سرعت بخشی در انجام تعهدات و فعال سازی ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی کارخانه لوله گستر اسفراین را به منظور ادامه این روند در دستور کار این مجموعه اعلام کرد. همچنین مطابق برنامه معاونت بهره برداری ایدرو در سال جهش تولید حداقل رشد ۱۵۰ درصدی تولید لوله های فولادی مانیسمان را شاهد خواهیم بود.
واحد صنعتی لوله گستر اسفراین تابعه ایدرو و تنها تولید کننده لوله های بدون درز فولادی ۱۶- ۷ اینچ در کشور و منطقه است.