شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

شکست رکورد تولید در شرکت لوله گستر اسفراین

مدیرعامل شرکت لوله گستر اسفراین گفت: در سال جهش تولید شرکت لوله گستر اسفراین با تولید ۲۱ هزار تن انواع لوله، رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رساند.

شکست رکورد تولید در شرکت لوله گستر اسفراین

به گزارش خبرگزاری فارس از اسفراین مازیار زند در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اسفراین، ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی مهندسان و پرسنل زحمت کش این شرکت اظهار کرد: شرکت لوله گستر اسفراین که از سال ۸۵ فعالیت خود را با تولید سالانه ۴ هزار و ۲۰۰ تن آغاز کرد امروز به همت متخصصان و مهندسان بومی شهرستان تولید سالانه خود را به ۲۱ هزار تن رسانده است.

وی دلیل این موفقیت را انسجام و توانمندی متخصصان بیان کرد و افزود: ضمن افزایش تولید در سال گذشته ۲۰ درصد کاهش ضایعات نیز در این مجموعه رقم خورده که نشان از افزایش راندمان کاری این واحد صنعتی است.

مدیرعامل شرکت لوله گستر اسفراین از انعقاد قرارداد ۳۲ هزار تنی در سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: پیش‌بینی تولید در سال جاری ۳۷ هزار و ۳۰۰ تن می باشد که در برنامه بودجه این واحد صنعتی تا ۴۰ هزار تن امکان تولید پیش‌بینی شده است که این رقم می تواند ۵۵ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی داشته باشد.

وی به نیاز ۲۱۶ هزار تنی وزارت نفت طی سه سال آینده اشاره کرد و افزود: بر اساس ابلاغیه وزارت نفت تا ۳۶ ماه آینده ۲۱۶ هزار تن انواع لوله ها مورد نیاز این وزارتخانه می باشد که بر اساس تفاهم نامه انجام گرفته این شرکت قادر است کلیه نیازهای این وزارتخانه را از تولیدات داخلی و بخشی از سایزهای مختلف انواع لوله که این شرکت قادر به تولید آن نمی باشد را از محل واردات تأمین و تحویل نماید و سود حاصله از واردات این لوله‌ها را صرف نوسازی و خرید تجهیزات جدید نماید .