شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

لوله‌گستر اسفراین نیاز ۱۸ شرکت نفتی داخل را برآورده می‌کند

مدیرعامل شرکت لوله‌گستر اسفراین گفت: ۱۸ شرکت از پیمانکاران نفتی برای تامین لوله‌های مورد‌نیاز خود با ما قرارداد دارند و تمامی محصولات این شرکت در داخل کشور مصرف می‌شود.

مهندس مازیار زند درگفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شرکت لوله‌گستر اسفراین تولیدکننده لوله‌های بدون درز در کشور است که نیاز شرکت نفت را تامین می‌کند و بر این اساس تمام محصولات تولیدی ما در داخل کشور به مصرف می‌رسد.

مهندس زند افزود: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با شرکت نفت که در سال ۹۲ انجام شد، آن شرکت به ۲۱۶ هزار تن لوله بدون درز نیاز دارد که از این میزان، تولید ۱۰۰ هزار تن از این محصول قرارداد شده است.

مدیرعامل شرکت لوله‌گستر اسفراین گفت: امسال نوسازی ماشین آلات در شرکت لوله‌گستر اسفراین در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود تا با ایجاد خط جدید تولید، ظرفیت افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه لوله‌گستر اسفراین شمش فولاد مورد‌نیاز به عنوان ماده اولیه تولید لوله بدون درز را از ۲ مجموعه فولاد کیمیای صبا و مجتمع صنعتی اسفراین تامین می‌کند افزود: امسال تولید ۳۵ هزار تن لوله بدون درز برنامه‌ریزی شده است که در این زمینه تامین ۴۲ هزار تا ۴۳ هزار تن شمش نیاز است.

مدیرعامل شرکت لوله‌گستر اسفراین خاطرنشان کرد: در سه ماهه امسال ۱۰ هزار تن لوله بدون درز تولید شد.