شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

تقدیر از مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین در همایش پدافند غیرعامل ایدرو

مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین در همایش پدافند غیرعامل ایدرو و شرکت‌های تابعه مورد تقدیر معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی لوله‌گستر اسفراین  لوح تقدیراین سازمان در تحقق اهداف و سیاست‌های ابلاغی پدافند غیرعامل و انجام اقدامات متعدد در زمینه مصون سازی زیرساخت‌های کشور در برابر تهدیدات دشمن خصوصا اقدامات این شرکت در پیاده سازی اصول و الزامات پدافند غیرعامل  به مهندس مازیار زند مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین  اهدا شد.

لوله‌گستر اسفراین  پیش از این در نخستین روز هفته پدافند غیر‌عامل با حضور معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور و مدیر کل حراست  ایدرو اقدام به برگزاری همایش نقش پدافند غیرعامل در مقابله با تهدیدات نوین حوزه سایبری کرد و با ارائه  اقدامات پیشرو این شرکت در این حوزه و اجرای سناریوی مانور پدافند غیر عامل مورد تحسین و تقدیر قرار گرفت.

همایش پدافند غیرعامل  سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران  و شرکت‌های تحت پوشش با حضور  معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو، معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از مدیران سازمان و شرکت‌های  تابعه برگزار شد.

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در همایش پدافند غیرعامل ایدرو و شرکت‌های تابعه  ضمن بیان خلاصه‌ای از اقدامات پدافند غیرعامل در ایدرو و کارخانه‌های  تحت پوشش  آن گفت :  با وقایع اخیر حساسیت بحث پدافند غیر عامل این روزها بیشتر درک شده است.

نبوی در این  همایش که به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد، تهدیدات سایبری و تهدیدات نوین را از موضوعات مهم و حساس کشور دانست که اقدامات به ‌روز و مستمر سازمان را می‌طلبد.

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز در این همایش مجموعه‌های صنعتی و صنعتگران را سربازان عرصه‌های جنگ تولید، ارزآوری و ثروت‌های دانش‌بنیان  خواند و تصریح کرد  پدافند غیرعامل در صنایع، حفاظت از صیانت، تداوم تولید و کارکرد ارائه خدمات در کشور است.

علیرضا مبارک شناسایی تهدیدات پیشِ‌رو و خنثی‌سازی آن‌ها در جهت تولید و پیشرفت را حائز اهمیت برشمرد و گفت : هر آنچه سبب اختلال و توقف روند افزایش تولید می شود، بایست تهدید دانست.

مبارک با اشاره به افزایش حملات سایبری در کشور اظهار داشت : دشمن برای ایجاد اختلال عزم خود را جزم کرده و حوزه‌هایی  را با  اشتغال و اقتصاد و ارائه خدمات به مردم ارتباط دارد ، مورد هدف قرار داده است.

محسن الیاسی مدیر کل حراست  ایدرو نیز در این همایش  گزارش از اهم اقدامات صورت گرفته  در جهت پدافند غیرعامل  در واحد های تحت پوشش  سازمان ارائه کرد.

مازیار زند، مدیر‌عامل لوله‌گستر با بیان اینکه وظیفه پدافند غیرعامل، رصد، پایش و تشخیص تهدیدات است با تاکید بر جایگاه مهم حفظ امنیت به عنوان پایه و بنیان همه امور یکی از راه های حفظ و پایداری از امنیت را استفاده از پدافند غیرعامل دانست و اظهار داشت: پدافند غیرعامل اگر بتواند هوشمند،موثر و مصونیت ساز باشد می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

وی افزود : باید نسبت به پدافند غیرعامل به صورت مستمر نظارت، ارزیابی ، کنترل و برآورد وجود داشته باشد و همه آنچه که بری آن سازمان، کمیته و یا مسئولیت‌سازی در دستگاه ایجاد می‌کنیم باید نسبت به آن نیز ارزیابی انجام بدهیم.

مدیر عامل لوله گستر تنها راه مبارزه با تهدیدات دشمن را گسترش پدافند غیرعامل دانست.