شرکت لوله‌گستر اسفراین

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

طراحی شده توسط محمود سیفی | 4215 887 0915

تاثیرنوسازی بر افزایش کیفیت لوله و ظرفیت تولید

مدیر‌عامل شرکت لوله‌گستر اسفراین از تاثیرات مثبت نوسازی به افزایش کیفیت لوله و ظرفیت تولید در این کارخانه اشاره کرد.

مهندس مازیارزند به کاهش ۵۰ درصدی اقدامات اصلاحی و بهبود وضعیت تاب لوله، کاهش ۳۰درصدی ضایعات ماشینکاری، افزایش ۳۰درصدی آمار تولید لوله‌هایی با قطر داخلی خاص(اسپیشیال دریفت) و بهبود چشمگیر کیفیت محصولات لوله‌گستر اشاره کرد.

کاهش تعمیرات ماشین‌آلات رزوه‌زنی، بهبود وضعیت کیفی لوله ۷اینچ و کاهش مصرف مواد اولیه برای تولید یکسان نیز از دیگر نتایج مشهود بهبود کیفیت در نتیجه نوسازی است.

مهندس زند اظهار کرد: در دو سال اخیر افزایش چندین برابری فروش سبب شد تاثیرات نوسازی قابل شهود‍تر و انگیزه نیرو‌های جهادی کارخانه برای حذف گلوگاه‌های تولید نیز دوچندان شود.

مدیر‌عامل لوله‌گستر اسفراین با بیان این که شرکت در سال جاری و در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر (تولید،دانش‌بنیان،اشتغال‌آفرین) استفاده از دانش بومی را در همه ابعاد تولید سرلوحه کار خود قرار داده، افزایش تولید و رکورد‌شکنی‌های پیاپی توسط این شرکت بیانگر اتخاذ استراتژی دانشی و صحیح است .

وی داخلی‌سازی و جلوگیری از خروج ارز کشور را نیز از اهم دستاورد‌های نوسازی بیان کرد.

مهندس زند ابراز امیدواری کرد با همکاری همه مدیران و کارکنان و با همدلی و انسجام هر چه بیشتر تداوم این روند  ادامه یابد و با بهینه‌سازی خط تولید، کارخانه را برای دست‌یابی به اهداف ترسیم شده مهیا کنیم.